Založ si blog

Opozícia je trápna…

Nikdy som nemal vysokú mienku o politických elitách našej doby. Vždy som ich považoval, len za tých ktorí okrem rozprávania a rozkrádania nič iné nevedia. A práve teraz v čase návštevy hlavy katolíckej cirkvi sa to potvrdilo. Milí opoziční poslanci prosím uvedomte si zopár faktov.

1 Pápež je predstaviteľ štátu Vatikán. To znamená, že je to na úrovni hlavy štátu tak prosím neriešte financie. Nikdy sa nehovorilo koľko stojí návšteva ktoréhokoľvek politika, iba v prípade predstaviteľa Svätej stolice treba z toho vytĺkať politický kapitál.

2. Ak sú vakcíny také hrozné tak prečo sú všetci žijúci prezidenti našej krajiny zaočkovaní? Vari aj oni podľahli tlaku veľkého biznisu.

3. Ak si myslíte, že nebolo treba pozdraviť významného svetového politika, akým pápež bezpochyby je, tak nie si ste politici ale hlupáci, pretože každý rozumný politik si takúto príležitosť nenechá ujsť.

4. Ak to dokážete prosím prečítajte si to čo tento múdry muž na Slovensku povedal. A možno to pomôže k upokojeniu situácie.

Ak príde k sebareflexii bude super ak nie sme odsúdení na ťažkú budúcnosť.

Zabudli sme

26.04.2021

Propaganda USA v Európe silnie veľmi rýchlo a naberá obludné rozmery. Dejiny nás však už viackrát poučili, že netreba veriť všetkému a preto mám pocit, že sme zabudli na to: Kto vyvraždil pôvodných obyvateľov Ameriky? Kto sa rozhodol, že černošskí obyvatelia nebudú mať volebné práva? Kto rozhodol o tom, že černosi sú iní ako belosi? Kto ako jediný v histórii [...]

Online viera

15.04.2021

Zastávam osobne názor, že prežívanie viery je vecou osobného cítenia každého človeka, ktorý ju buď navonok prejavuje v Cirkvi, alebo nie. Avšak nedá mi nereagovať na fenomén dnešnej doby – online vieru. Viera, ktorá v mene zdravia prešla do neosobného online priestoru. Viera, ktorá stratila svoju tajomnosť posvätného miesta kde sa prežívala. Viera, ktorej autority [...]

Hľadá vôbec niekto pravdu?

13.04.2021

Pravda sa pomaly a isto vytráca v kriku politických elít, v hluku geopolitického boja medzi USA a Ruskom a nikto sa nepýta Pilátovu otázku: „Čo je pravda?“ Naozaj nikoho z nás to nezaujíma. Sme zavretí doma sediac nad svojimi profilmi na sociálnych sieťach absorbujúc do svojej mysle myšlienky všetkých, ktorí si preplatili ich obsah a nútia nás venovať sa témam, [...]

Kosice

Košičan oznámil dve bomby. Môže dostať päť rokov

27.09.2021 07:00

Svojím konaním ohrozoval ľudí v nákupnom centre a na železničnej stanici. Oba priestory polícia evakuovala.

covid automat

Od pondelka je päť okresov v bordovej farbe, zelená je iba Dunajská Streda

27.09.2021 06:31

Červených je podľa COVID automatu 39 okresov a oranžových 34.

koronavírus, Taiwan

ONLINE: Južná Kórea zažíva najsilnejšiu vlnu pandémie

27.09.2021 06:15, aktualizované: 07:51

Prvýkrát od začiatku koronavírusovej pandémie v Južnej Kórei prekročil počet novo nakazených tritisícovú hranicu.

Biele srdce

Biele srdce pre najstatočnejšie sestry

27.09.2021 06:00

Komora počas 14. ročníka slávnostného večera Biele srdce ocenila spolu 29 sestier a pôrodných asistentiek.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 20955x
Priemerná čítanosť článkov: 1905x

Autor blogu

Kategórie